Ebru Gündeş Ararsam Gelme Şarkı sözü

admin     27-02-19     Genel     ,      43 Defa Okundu

Ebru Gündeş Ararsam Gelme Şarkı sözü

Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar bugünki makalemde Ebru Gündeş Ararsam Gelme Şarkı sözü yazmak istedim.
Evet arkadaşlar son zamanlarda gerçekten çok güzel parcalara imzasını atan Ebru gündeş Eski şarkılarınıda hiç bi zaman unutturmuyor. çocuklugumuz olsun gençligimiz olsun onun aşk şarkıylarıyla büyüdük demir attım yanlızlıga.. söyleyin.. seviyorum gibi bir çok parcayi seslendiren Ebru Gündeş Gerçekten sesiyle güzelligiyle adeta bir periyi meleği andırıyor ben gerçekten kendisinn çok hayranıyım ve bugünki Mekanim Siteme onun şarkısını Ararsam Gelme parcasını yayınlamak istiyorum.

Ebru Gündeş Ararsam Gelme
Aklımdan Geçmeki yürek duymasın. kandırmasın kendini olurmuydu diye ilk kez hazır kalbim ayrılıga bu kadar belkide hayırlısı böyle . içimden küsmeki canın ynmasın kızma sakın gerçekleri duydun diye bu kararlı hallerim inciltmesin o kadar inan ßana en güzeli böyle Çünkü biz öyle yazık öyle ayıptık aşka sevmedi bizi gitti sonuna kadar direnmiştik o başka.. Aaaa.. özlediğim dogrudur ağladıgımda herkes bilsin ziyanı olsun bi sen bilme imkansızlar var işte biz ikimiz mesela o kadar uzaklaşki ararsam gelme.. Özledigim dogrudur agladıgımda herkes bilsin ziyanı yok biz sen bilme imkansızlar var işte biz ikimiz mesela O kadar Uzaklaşkı Ararsam Gelme!

içimnden küsmesinki canın yanmasın kızma sakın gerçekleri duydun diye bu kararlı hallerin inciltmesin o
kadar inan bana en güzeli böyle çünkü öyle biz öyle yazık öyle ayıptık aşka sevmedi bizi gitti sonuna kadar direnmiştik o başka.. Özlediğim dogrudur ağladıgımda herkes bilsin ziyanı yok bi sen bilme imkansızlar var işte biz ikimiz mesela o kadarki Uzaklaşkı Ararsam Gelme Özlediğim Dogru ağladıgımda herkes bilsin ziyanı yok bi sen bilme imkansızlar var işte biz ikimiz mesela o kadar uzaklaşki ararsam gelme …

Özledigim Doğrudur
Ağladıgımda..
Herkes bilsin
Bi sen bilme
İmkansızlar var işte
biz ikimiz mesela ..
Aramam gerçi Ama ..
Ararsamda Gelme ..
—–
Ebru Gündeş Yine gönlümde taht kurmayı becerdin helal olsun sana.. şarkıların süper.. dinlemek isterseniz. Mekanim Linkine tıklıya bilirsiniz. ALLAH’A Emanet olun.

Son OLarak Seo web tasarım makale istermisiniz? O zaman Uygun fiyatlarımızla Makaleci Arıyorum Linkine Tıklıya bilirsiniz.

Ebru Gündeş Ararsam Gelme Şarkı sözü

Ebru Gündeş Ararsam Gelme Şarkı sözü


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?