Gökhan Türkmen Bir Öykü Sözleri

admin     31-03-19     Genel     , , , ,      40 Defa Okundu

Gökhan Türkmen Bir Öykü Sözleri

– Selamlar olsun efendim bugün sizlere Mekanim Sohbet Chat Sitesinde Gökhan Türkmen bir Öykü Sözleri ile karşılamak istedim.

Aslında bu şarkı güzel bir parca ama ihaneti anlatıyor video klibi izledim incelediğime göre gökhan türkmen o gelen
çocuga vuramıyor kıyamıyor muhtemelen kardeşi veya çok sevdigi dostu ve yanındada sevdiği kadın veya eşi klib aslında ihanetin en acı yüzünü anlatıyor belki video belki şarkı ama gerçegi yaşadıgımı düşünüyorumda inanılmaz bir acı insan öfkeden neler yapacagını bilemez video yu cok beğendim,, mesaj atma kısmı çok güzeldi ve bugünde sizlere Gökhan Türkmen Bir öykü Şarkısının sözlerini yazmak istedim.

Gökhan Türkmen Bir Öykü

al bu sana ilk olmuşken acıdır bu şarkım. Çokmu kolaydi? yoksa zormu Sesi aşk bu tutku oldu hani olmazdı sondu sende gitmek yoktu? doldu süre bize çoktu bir hayaldi yok oldu, Sus doğru yalan ne farkeder bak bir aşk başlamadan böyle biter kime kime kalır aşk? belkide seni sevdigimi bakma hadi git daha ne söylemedi yoksun artık bende ne acı bitti gitti bitti yetti o günler bana çok çok yetti o cokda mutlu ettin birdi bende yerin ah tekti bir çocuk bende tükendi
yeter demek yetmezki bağzen o içimdemi öykü ağıtlarda biter.. Güler yüzüme taptıgım bir sen ah içimdeki türkü
dudakdan kalbe düşer.. yeter.. demek yetmezki bağzen o içimde bir öykü ağıtlarda biter Güler.. yüzüme taptıgım bilsen
Ah içimdeki türkü dudakdan kalbe düşer.. Düşerde hani birgün olurda Azrail bana güler bir yerde hani bir gün olurda azrail bana güler..
bir yerde hani birgün olurda
Azrail bana GÜLER…
GERÇEKTEN Çok güzel bir parca dinlrken ve izlerken mutlaka duygulana biliceginiz bir şarkı.. ve sizleride Sohbet Orta Sitemizde bekliyoruz Arkadaşlar ALLAH’A Emanet olun.

Gökhan Türkmen Bir Öykü Sözleri

Gökhan Türkmen Bir Öykü Sözleri


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?