Hakkımızda

Mekanim.Net adresimiz olarak, siz kullanıcılarımıza güvenilir bir şekilde sohbet edebilecekleri bir sohbet platformu sunmaktayız. Konusunda tecrübeli yönetim kadromuz ile kullanıcılarımızın daha güvenilir ve kaliteli bir sohbet ortamı sunuyoruz. Sizler de aramızda yerinizi alın.

İRC en tatlı en hızlı ve net iletişim saglanabilen internet kullanıcılarının Büyük bir bölümünün Sohbet aracı olarak kullandığı, bir çok paylaşımlarda programının sistemini temel aldığı bir yazılımdır.

İRC.AskimizSohbet.Com ve İRC.Mekanim.NeT  Tam 2 yıldan Beri Türkiye`nin En populer olmakla en çok Ta İRC sunucusu olma özelligini Taşımakdadır. İRC.Mekanim.NeT Hayatın içinden Milyonlarca insanın Kendi sanal hayatlarını oluştuduğu ve yeni insanlarla İnternet”te tanışma aracı olarak kullandığı bir sohbet ağıdır.

Evimizde, Bilgisayar, tablet veya akıllı bir cihaz varsa kendimizi yeni bir hayat kurmanın peşine düşeriz.

Ve sanala merhaba deriz. Sanal dünya bildiginiz üzere çok geniş bir yelpazeye sahiptir

 

Değerli Gönül Dostlarımız , Türkiyenin En Keyifli Sohbet Sunucusu olan Aşkımız Sohbet olan Mekanım.Net le Birleşmiş Ve el ele vererek bu yolda yürümeye devam etmesi için anlaşmıştır.
Sloğanımız da da Belirttigimiz gibi Eğlence burada , Sohbet burada, Müzik burada Ve Dostlugun dostlukların Birleştigi yerdesiniz Yani kısacası Bir sohbet sitesi içerisinde aradıgınız her şey burada Aşkımızsohbet.com & Mekanim.NeT size Her zaman en keyifli Sohbet ortamını Sunmayı Garanti eder.

Sohbet sitesi denildiginde Tam 2 Yıldır akla ilk gelen sitelerden biri olan Askimizsohbet  ve yeni yeri olan Mekanim.Net le Chat sektöründe dev bir marka olarak yolunda devam edeceklerdir. Türkiye”nin En iyi sohbet Radyoların dan Aşkımız Fm ile kullanıcılarına kaliteli radyo programcıları eşliginde Müzigin eşsiz hazzını yaşatmakda olacaktır.

Sunucularımız içerisinde Sohbet ederken, Radyomuzu da aynı anda Dinleye bilen kullanıcılarımız, #radyo kanalı Aracılığıyla  ARABESK , Şiir , Türkü , Pop , oyun Havaları, Türk sanat müzigiyle sizlerle olacaktır.

Dj Lerimizden istek isteyebilmekte , bu isteklerini diledikleri arkadaşlarına gönderebilmekde,

Dj lerimizin programlarına katılım sağlayabilmektedirler.

Zaman zaman Aşkımız Fm Dj Lerimiz kullanıcılarımızı yayınlarına misafir alarak, çok keyifli söyleşilere imza atmakdadırlar.

Bizleri Tercih Ettiginiz için Sonsuz Teşekkürlerimizle Saygılarımızla.

Aşkımız Sohbet.com & Mekanim.net   Ailesi

http://www.askimizsohbet.com

http://mekanim.net